Działka budowlana 1848 m2

Uzbrojona działka położona w miejscowości Przeradowo w malowniczej okolicy, oddalona o 500 m od rzeki Orzyc, oraz 1 km od rzeki Narew. Bezpośrednio za działką znajduje się las. Działka jest porośnięta drzewami, jednak wjazd i miejsce pod budowę zostało wyczyszczone z drzew.

Działka świetnie sprawdzi się do budowy domu rekreacyjnego, mieszkalnego na pobyt stały, jak również inwestycyjnie przy wynajmie krótkoterminowym -możliwość budowy ok. 6 domów.

Przy zakupie działki wraz z budową domu w oparciu o jeden z projektów Modularen pełny projekt budowlany wraz z częściami branżowymi gratis. Wszelkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę po stronie Wykonawcy.

Podstawowe informacje o działce:

Wymiary działki

Działka budowlana z o powierzchni 1848 m2 w kształcie prostokąta (67 x 27,5 m).

MPZP

Działka objęta MPZP z możliwością budowy budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Miejscowość

Miejscowość Przeradowo, gmina Szelków, powiat Makowski, województwo Mazowieckie.

Ogrodzona

Działka jest ogrodzona z dwóch stron (zdjęcia przed wykonaniem ogrodzenia)

Podłączony do zasilania

Działka jest już uzbrojona: wykonana jest studnia doprowadzająca wodę z wodociągu miejskiego, oraz wykonane jest przyłącze prądowe (standardowy czas oczekiwania na postawienie skrzynki przez zakład energetyczny to 18 miesięcy)

Droga asfaltowa

Do działki prowadzi utwardzona droga gminna (ostatnie ok. 500 m drogi szutrowej, wcześniej asfalt dobrej jakości)

Wycinka drzew

Możliwa jest wycinka dowolnych drzew.

Close to local communication

Vorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc vulputate libero et velit interdum, ac aliquet odio mattis.

Shopping Basket

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.