Sprawdź nasze wybrane
realizacje domów

Budowane przez nas domy powstają na terenie całej Polski.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych inwestycji.

Rest House 66

DOM Z ANTRESOLĄ

Inwestycja zlokalizowana w województwie Dolnośląskim. Dom pełni funkcję budynku przeznaczonego pod wynajem krótkoterminowy, dla turystów przemierzających szlaki gór stołowych. Budynek oprócz standardowych rozwiązań, został przez nas dodatkowo wyposażony o rolety zewnętrzne, oraz instalację pod system smart-home pozwalający na zdalne zarządzanie budynkiem.

Prime House 54

DOM Z PODDASZEM UŻYTKOWYM

Dom z tak pięknym widokiem, może być zlokalizowany nigdzie indziej niż w województwie Dolnośląskim. Budynek został posadowiony w terenie górskim, na pochyłym terenie. Zastosowana płyta fundamentowa wymagała wymiany większej ilości gruntu w celu wypoziomowania fundamentu. Widok z domu na Śnieżkę, oraz cała panoramę gór stołowych wynagradza jednak wszystkie trudy budowy.

Prime House 54

DOM Z PODDASZEM UŻYTKOWYM
WARIANT BEZ WIATROŁAPU

Ten piękny, wręcz leśny dom zlokalizowany jest w województwie Warmińsko-Mazurskim, pośród tamtejszych lasów i jezior. Dom został wyposażony w stylowe rolety antywłamaniowe świetnie komponujące się z czarną stolarką okienną. Budynek swym naturalnym kolorem elewacji wtapia się w leśny klimat działki.

Rest House 45

DOMY Z ANTRESOLĄ

Mała osada dwóch domów na wynajem znajduje się w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Obydwa budynki posiadają antresole, z których można podziwiać widoki na las, pośród którego zostały posadowione domy. Każdy z budynków wyposażony został w przesuwne okna HST, dzięki czemu wnętrza domów są jeszcze bardziej funkcjonalne.

Rest House 66

DOM Z ANTRESOLĄ

Mimo, iż budynek posiada antresolę, która może sugerować wypoczynkowy charakter domu, Inwestor zamieszkuje budynek na stałe. Dom zlokalizowany jest w sadzie, na pięknej działce porośniętej drzewami. Dzięki antresoli na piętrze podziwianie widoków na ten piękny teren nabiera głębszego znaczenia.

Rest House 66

DOM Z ANTRESOLĄ

Dom o tym wspaniałym kolorze czerwonawej elewacji, połączonej z antracytowymi obróbkami, oraz kompozytowym tarasem znajduje się w niedalekiej odległości od Warszawy. Budynek ten należy do naszej serii domów rekreacyjnych i tym razem również pełni funkcję domu wypoczynkowego, w którym Inwestorzy regenerują siły delektując się wyjątkowo błogim spokojem panującym na działce.

Rest House 66

DOM Z ANTRESOLĄ

Budynek pełniący funkcję drugiego domu wypoczynkowego, stanął na działce Inwestorów w województwie Małopolskim. Budynek pełni rolę domu do spędzania czasu z rodziną, bliskimi, czy też jako ostoja do wypoczynku.

Projekt indywidualny

DOMY Z ANTRESOLĄ

Inwestycja czterech domów na wynajem zlokalizowana w województwie Warmińsko-Mazurskim, w niedalekiej okolicy Giżycka. Domy służą gościom jako miejsce relaksu i wypoczynku. Przepiękny, sielski teren z bezpośrednim dostępem do jeziora Ublik Wielki, zapewnia przyjezdnym możliwość ucieczki od codziennego gwaru i absolutnego wyciszenia się pośród natury.

Projekt indywidualny

DOM Z ANTRESOLĄ

Budynek rekreacyjny w okolicy piękny Kaszub pozwala Inwestorom na ucieczkę od codziennej pogoni obowiązków. Dom zlokalizowany jest nad jeziorem, pośród pól, łąk i wzniesień. Przepiękne okoliczne widoki, oraz dom z antresolą idealnie przystosowany do ich podziwiania, nie pozwala na dłużej rozstać się z tym miejscem.

Projekt indywidualny

Dom z antresolą

Dom zlokalizowany w województwie Warmińsko-Mazurskim, na zalesionej działce przy jeziorze zapewnia Inwestorom wyjątkową przystań do wyciszenia się i relaksu. Budynek został wyposażony także w komin i kozę, dzięki czemu spędzanie czasu w chłodniejsze dni nabiera dodatkowego klimatu.

Projekt indywidualny

DOM Z ANTRESOLĄ

Dom posadowiony został na działce usytuowanej pośród drzew i krzewów w województwie Pomorskim. Pełni funkcję domu rekreacyjnego, gdzie Inwestorzy w pełni korzystają z uroków swojej działki przez cały rok, niezależnie od pogody.

Projekt indywidualny

Dom z antresolą

Inwestycja pięciu domów zlokalizowana została na Kaszubach, w województwie Pomorskim. Budynki charakteryzuje spójny styl architektoniczny, oraz minimalistyczna bryła w której zastosowane zostały rynny ukryte. Każdy z domów usytuowany jest w kilkuset metrowej odległości od siebie w otulinie lasu, dzięki czemu każdy z Inwestorów może cieszyć się prywatnością, mimo dużych frontowych przeszkleń.

Shopping Basket

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.