Specjalista ds. sprzedaży prefabrykowanych domów szkieletowych

Modularen to prężnie rozwijająca się firma budowlana ukierunkowana na nowoczesną technologię budowy prefabrykowanych domów szkieletowych. Zajmujemy się inwestycjami budowy od początku do końca. Projektujemy, pomagamy w uzyskania zgody na budowę, produkujemy, montujemy, oraz wykańczamy domy pod klucz.

Budujemy z ekologicznych, wysokiej jakości materiałów. Wierzymy, że mamy wpływ na nasze otoczenie i środowisko w którym żyjemy. Wierzymy też, że dom to najważniejsze miejsce podczas naszej życiowej wyprawy i powinno być szczególne. Jeśli wyznajesz podobne wartości, będzie nam miło wyruszyć w tą podróż razem.

Zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa przychodzących zapytań handlowych
  • Uczestniczenie w spotkaniach sprzedażowych z klientami
  • Tworzenie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji, zawieranie umów
  • Reprezentowanie firmy podczas dni otwartych, targów, wydarzeń branżowych
  • Utrzymywanie długotrwałej współpracy z Klientami, oraz ich obsługa posprzedażowa
  • Doradztwo formalno-techniczne w zakresie budowy prefabrykowanego domu szkieletowego

Wymagania

  • Umiejętność słuchania oraz precyzyjnego odpowiadania na pytania
  • Zdolność do samoorganizacji, oraz priorytetyzacji zadań pod presją czasową
  • Proaktywność w rozwiązywaniu problemów
  • Min. 2 lata doświadczenia w handlu lub branży budowlanej
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziane wykształcenie budowlane lub pokrewne
  • Podstawowa wiedza z zakresu budownictwa mieszkaniowego, oraz chęć poszerzania kompetencji w zakresie prefabrykowanego budownictwa szkieletowego

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy zależny od wyników
  • Jasna ścieżka rozwoju
  • Praca w szybko rozwijającej się firmie
  • Realny wpływ na funkcjonowanie spółki
  • Dostęp do nowoczesnej technologii prefabrykacji domów szkieletowych
  • Laptop, telefon służbowy, dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowo – sprzedażowych
  • Możliwość współpracy z kontrahentami zagranicznymi, możliwość wyjazdów służbowych do państw Europy Zachodniej
  • Praca w młodym, zaangażowanym zespole z międzynarodowym doświadczeniem

Zapraszamy do przesłania swojej aplikacji na info@modularen.com